Blog

Blog

img

Wymiana szkła wyświetlacza/ekranu Apple iPhone

Sprawujemy profesjonalny serwis iPhone, w którym zatrudniamy tylko doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Każdy z nich posiada obszerną wiedzę z dziedziny napraw iPhone, a dzięki szkoleniom i śledzeniu zmian zawsze jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowościami na rynku. ✅

Pozwala nam to na sprawne diagnozowanie przyczyny usterki oraz eliminowanie jej. A to wszystko przy użyciu oryginalnych części lub dobrych jakościowo zamienników. Zawsze dbamy o dobro naszych Klientów, dlatego oferujemy im jak najlepsze rozwiązania. Dzięki temu cieszymy się nieposzlakowaną opinią w sieci.

Doskonale wiemy, jak różnorodne są potrzeby naszych klientów, dlatego nasz pogwarancyjny serwis Apple jest miejscem, gdzie wykonujemy takie usługi, jak:

👉 wymiana baterii iPhone,
👉 wymiana wyświetlacza iPhone,
👉 wymiana gniazda ładowania iPhone,
👉 wymiana przycisków iPhone,
👉 wymiana szybki iPhone.

To tylko jedne z podstawowych. W rzeczywistości nasza naprawa iPhone obejmuje znacznie więcej usterek - odwiedź naszą stronę i sprawdź cennik. Jesteś zainteresowany naszą ofertą? 🤔 Przynieś nam uszkodzony sprzęt Apple, w zrobimy wszystko by przywrócić mu dawną świetność!

⭐ Dobry Majster - Serwis Apple Warszawa | Sprawdzony Serwis iPhone

Nas można znaleźć pod adresem: ⤵️
Serwis iPhone 🧔🏻 Dobry Majster

🏛 Warszawa, CH Pasaż Muranów
al. Jana Pawła II, 41a
Lokal 3a (1 piętro, nad Carrefour express)
🚃🚌 przystanek „Kino Femina”

📞 795-01-07-07
🌐 www.iphone.waw.pl

Pn-Pt 9:00-19:00
Sb 9:00-17:00