Dobry Majster Serwis - Naprawa MacBook po zalaniu

Naprawa MacBook po zalaniu

Model Urządzenia Cena ,zł
Czyszczenie po zalaniu Macbook od 250,00
Usługa:
Model Urządzenia:
img

Naprawa MacBooka po zalaniu

Od upadku telefonu czy tabletu na podłogę większy stres może wywołać chyba tylko wylanie kawy, herbaty czy wody na laptopa. W pierwszej kolejności ogarnia nas uczucie paniki – bo praca, bo zdjęcia, bo zapisane notatki. Często nie wystarczy też wytarcie płynu. Z pozoru wszystko wygląda jak wcześniej, ale co jeśli sprzęt nie chce się włączyć? W takiej sytuacji pomoże sprawdzony, profesjonalny serwis.

Centrum serwisowe Dobry Majster specjalizuje się w naprawie MacBooków po zalaniu. Podstawą naszego działania w takiej sytuacji jest osuszenie sprzętu oraz oczyszczenie wszystkich komponentów, by przywrócić sprawność laptopa i uruchomić go. Niestety zagrożona jest nie tylko klawiatura, która jako pierwsza ma kontakt z wodą – jeśli nie zareagujemy szybko, płyn może dostać się do wewnątrz i poczynić poważne szkody. Oferujemy dokładne sprawdzenie wszystkich podzespołów oraz skuteczne osuszanie profesjonalnymi metodami, takimi jak ultradźwięki. Nawet jeśli komputer z pozoru działa poprawnie, warto oddać go do serwisu w celu sprawdzenia i oczyszczenia go.

Oferujemy profesjonalny i kompleksowy serwis MacBooków w Warszawie, dlatego jeśli Twój sprzęt uległ zalaniu, nie czekaj – skontaktuj się z nami i oddaj go w nasze ręce. Gwarantujemy profesjonalizm, szybkie działanie oraz konkurencyjne ceny.