Dobry Majster Serwis - Wymiana czujnika zbliżeniowego iPad

Wymiana czujnika zbliżeniowego iPad

Usługa:
Model Urządzenia:
img

Wymiana czujnika zbliżeniowego

Czujnik zbliżeniowy w telefonie czy tablecie pełni bardzo ważną funkcję, choć często nawet nie dostrzegamy jego znaczenia. To dzięki czujnikowi ekran naszego sprzętu automatycznie wygasza się, na przykład gdy zbliżamy go do ucha w czasie rozmowy. Jest to swego rodzaju zabezpieczenie przed wciskaniem przypadkowych klawiszy uchem lub policzkiem, dzięki czemu podczas rozmowy nie włączymy żadnych aplikacji i nie wybierzemy nieświadomie innego numeru; jest to także sposób na oszczędność baterii. Sprzęt automatycznie wykrywa zbliżenie lub oddalenie od głowy, by móc odpowiednio zareagować. To działanie szwankuje, gdy czujnik zbliżeniowy jest uszkodzony.

Jeśli potrzebujesz szybkiej i skutecznej wymiany czujnika zbliżeniowego w iPadzie, zapraszamy do naszego serwisu w Warszawie. Gwarantujemy profesjonalną i dokładną diagnostykę, a po zlokalizowaniu problemu oferujemy wsparcie w naprawie i wymianie uszkodzonych części urządzenia. Przywrócimy sprawność urządzeniom z nawet bardzo skomplikowanym uszkodzeniom wymagającym dużej naprawy.

Nasz serwis specjalizuje się między innymi w naprawie iPadów, w związku z czym posiadamy dużą bazę części zapasowych do tego sprzętu. Dzięki temu możemy zapewnić szybką naprawę sprzętu bez względu na to, jaka część jest uszkodzona i wymaga wymiany. Zapraszamy do kontaktu!