Dobry Majster Serwis - O Nas
img

O nas

Drodzy Klienci, zapraszamy do naszego serwisu urządzeń marki Apple w Warszawie. Oferujemy wieloletnie doświadczenie w połączeniu z pasją do nowych technologii, dzięki czemu zapewniamy fachową i skuteczną naprawę iPhonów i innych sprzętów marki Apple. Jesteśmy jednym z najskuteczniejszych serwisów w Warszawie, gwarantującym jednocześnie atrakcyjne ceny i szybki termin realizacji usługi.

W naszej ofercie znajdziecie szeroki zakres usług związanych z naprawą iPhonów, iPadów, Macbookówczy iWatchy. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, skutecznie lokalizując źródłoproblemu i naprawiając urządzenie od ręki lub – w przypadku poważniejszej awarii – w możliwie najkrótszym czasie. Dzięki dużej bazie części zapasowych możemy zabrać się do wymiany komponentów od razu po wykryciu usterki – nie musimy czekać na dostawę odpowiedniej części. Znacznie skraca to czas naprawy, a tym samy przyspiesza odzyskanie sprawnego i odświeżonego sprzętu przez jego właściciela.

Oferujemy między innymi:

Nasza oferta dotyczy wszystkich sprzętów od Apple. Co ważne – diagnostykę wykonujemy BEZPŁATNIE! Jeśli po weryfikacji Twój sprzęt okaże się sprawny, nie zapłacisz ani złotówki. A jeśli podejmiemy się naprawy, zaoferujemy także 30-dniową gwarancję na wykonaną usługę.


Nasza specjalność to naprawa iPhone’ów i innych sprzętów Apple. Warszawa nie ma drugiego takiego serwisu, dlatego zachęcamy do kontaktu i umówienia się na dogodny termin realizacji usługi serwisowej. Zadbamy o Twój sprzęt tak, byś nie musiał się martwić o jego sprawność i komfort użytkowania. Zapewniamy, że „jabłuszko” nie ma przed nami żadnych tajemnic! ;)