Dobry Majster Serwis - Instalacja systemu, migracja danych Macbook

Instalacja systemu, migracja danych Macbook

Model Urządzenia Cena ,zł
Wszystkie urządzenia 150,00
Usługa:
Model Urządzenia:
img

Instalacja systemu, migracja danych

W naszym serwisie w Warszawie Klienci mogą liczyć nie tylko na skuteczną naprawę czy wymianę części, lecz także na instalację systemu i migrację danych w Macbooku. Takie odświeżenie komputera może poprawić jego pracę i usprawnić ją bez utraty danych, które zostaną przeniesione do nowego systemu.

Samodzielna konfiguracja systemu może być czasochłonna, a do tego każdy błąd może spowodować, że bezpowrotnie stracimy część danych. Dlatego warto oddać sprzęt w ręce profesjonalistów, którzy szybko i skutecznie zainstalują nowy system oraz zajmą się migracją danych pomiędzy dwoma sprzętami. Dzięki temu nie stracisz ani jednego dokumentu, zdjęcia czy aplikacji. Wiemy, że laptop dla wielu z nas jest jednym z najważniejszych urządzeń do pracy, załatwiania różnych formalności lub po prostu do rozrywki i relaksu; gromadzimy na nim zarówno materiały do pracy, jak i masę prywatnych danych. Dlatego warto zadbać o jego sprawność, odświeżyć go oraz zabezpieczyć dane, tak by mieć pewność, że laptop będzie działał sprawnie, a nasze rzeczy nie zostaną utracone.

Zapraszamy do naszego serwisu w Warszawie – zadbamy o Twojego Macbooka, by posłużył jeszcze przez lata. Ciesz się sprawnym i szybko działającym urządzeniem przez długi, długi czas! :)