Dobry Majster Serwis - Wymiana gniazda ładowania iPad

Wymiana gniazda ładowania iPad

Usługa:
Model Urządzenia:
img

Wymiana gniazda ładowania

Jeśli iPad nie ładuje się prawidłowo, to przyczyn tego problemu może być wiele – jedną z nich jest być uszkodzenie gniazda ładowania. Taka awaria daje kilka objawów: podłączone do ładowania urządzenie „nie widzi” ładowarki, nie ładuje się lub przestaje się ładować przed osiągnięciem 100%, proces ładowania jest przerywany, a bateria pada szybciej niż powinna.

Zapraszamy do naszego serwisu w Warszawie – iPady nie mają przed nami żadnych tajemnic. Szybko zlokalizujemy awarię i rzetelnie naprawimy usterkę, która uniemożliwia prawidłowe ładowanie sprzętu. Wymiana złącza ładowania jest skomplikowanym i czasochłonnym procesem, dlatego warto zaufać specjalistom i oddać tablet w ręce profesjonalnych serwisantów. Po zdiagnozowaniu problemu z gniazdem ładowania wymienimy je przy użyciu najlepszej jakości komponentów. Dzięki naszej dużej bazie części zapasowych, na które udzielamy gwarancji, możemy zareagować szybko – bez konieczności oczekiwania na dostawę – i zapewnić najlepszą jakość świadczonych usług serwisowych.

Zachęcamy do powierzenia sprzętu w celu wymiany gniazda ładowania w iPadzie naszemu serwisowi w Warszawie. Skontaktuj się z nami i odzyskaj sprawnie działający sprzęt z gwarancją jakości wykonanej usługi.