Dobry Majster Serwis - Wymiana baterii iPad

Wymiana baterii iPad

Usługa:
Model Urządzenia:
img

Wymiana baterii

Nic tak nie irytuje jak słabo działająca bateria w urządzeniu… Znasz to: ładujesz tablet do 100%, używasz go przez chwilę, a poziom naładowania baterii spada w oczach. Jeśli musisz ładować sprzęt elektroniczny dużo częściej niż na początku użytkowania, to znak, że żywotność baterii jest już na dużo niższym poziomie i warto zastanowić się nad jej wymianą. Szczególnie jeśli informuje o tym samo urządzenie, wyświetlając komunikaty o mniejszej wydajności baterii.

Podczas wymiany konieczne jest rozklejenie i wyjęcie wyświetlacza, dlatego wymaga ona precyzji oraz profesjonalizmu. Jeśli szukasz skutecznego serwisu dla swojego iPada w Warszawie, trafiłeś doskonale. Nasi pracownicy to serwisanci z doświadczeniem i pasją, dlatego dołożą wszelkich starań, by sprzęt został naprawiony rzetelnie. Posiadamy własną bazę części zapasowych, dlatego możemy działać szybko. Jesteśmy pewni naszego profesjonalizmu, dlatego oferujemy naszym Klientom gwarancję na wszystkie używane komponenty.

Zapraszamy do centrum serwisowego Dobry Majster, gwarantujemy szybką wymianę baterii w iPadzie – w Warszawie nie ma drugiego tak konkurencyjnego serwisu. Przyjdź i przekonaj się sam o naszej skuteczności.