Dobry Majster Serwis - Czyszczenie i konserwacja Macbook

Czyszczenie i konserwacja Macbook

Model Urządzenia Cena ,zł
Wszystkie urządzenia Od 150,00
Usługa:
Model Urządzenia:
img

Czyszczenie i konserwacja

Jeśli chcesz, by Twój sprzęt działał sprawnie i szybko, a także dużo ciszej, warto zadbać o jego higienę. Dzięki temu znacznie poprawi się komfort pracy z urządzeniem, a sprzęt będzie prezentował się dużo lepiej, bardziej świeżo i nowocześnie. Często niewidoczny brud, który gromadzi się wewnątrz laptopa czy telefonu, prowadzi do poważnych uszkodzeń różnych komponentów. Czyszczenie i konserwacja Macbooka mogą odmłodzić Twój sprzęt i sprawić, że posłuży nam jeszcze przez lata.

W ramach usługi zapewniamy kompleksową pielęgnację, podczas której której oczyszczamy sprzęt z brudu i kurzu gromadzych się na zewnątrz oraz wewnątrz urządzenia na podzespołach, a także w portach. Sprawdzamy pracę wentylatorów, by gwarantowały odpowiednie chłodzenie laptopa i pracowały na tyle cicho, aby nie psuć komfortu pracy na urządzeniu. W razie potrzeby wymieniamy także zużyte lub zniszczone elementy, takie jak klawisze czy panel dotykowy. Powierzając nam swój sprzęt, możesz być pewien, że wróci do Ciebie w idealnym stanie.

Dzięki doświadczeniu i ogromnej pasji do nowoczesnej technologii zapewniamy najwyższą jakość usług, ponieważ najważniejsza dla nas jest satysfakcja Klienta. Jeśli szukasz sprawdzonego serwisu w Warszawie, który zadba o Twojego Macbooka – zapraszamy do kontaktu!